יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית » כללי » פרס המחקר המצטיין והוקרה מיוחדת לחוקרים מהמחלקה להנדסת חשמל ומחשבים
פרס המחקר המצטיין והוקרה מיוחדת לחוקרים מהמחלקה להנדסת חשמל ומחשבים

פרס המחקר המצטיין והוקרה מיוחדת לחוקרים מהמחלקה להנדסת חשמל ומחשבים

מאת: מערכת הבלוג

קבוצת המחקר של פרופ' מאיר אלג'ם, שכוללת את הסטודנטים תומר לנצביצקי (דוקטורנט) ושיר מאיר (תואר שני) מהמחלקה להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, זכתה לאחרונה בהוקרה על תרומתה יוצאת הדופן להצלחת המאגד METRO450 , כחלק מתכנית מגנ"ט של לשכת המדען הראשי במשרד הכלכלה.

תכנית המגנ"ט הוא אחד ממסלולי הסיוע של המדען הראשי במשרד לקידום התעשייה הישראלית, שנועדה לבנות ולחזק את התשתית הטכנולוגית בתעשייה. בכנס השנתי של המאגד שהתקיים במוסד נאמן, הטכניון, הוענק פרס המחקר המצטיין לשנת 2013 לתומר לנצביצקי ותעודת הוקרה לפרופ' מאיר אלג'ם.

הוועדה המדעית של המאגד הכירה בעבודתם של החוקרים כמודל לחיקוי על מצוינות, חדשנות, איכות ותוצאות בשיתוף פעולה עקבי בעבודתם על "שיטות מתקדמות להפחתת ממדים וסיווג של תצפיות רב ממדיות לצורך דגימת פגמים משופרת במקרים של מדגם קטן עם מאפיינים רבים".

המאגד ממומן על ידי תכנית מגנ"ט של לשכת המדען הראשי במשרד הכלכלה. חברי המאגד מהתעשייה כוללים את אינטל, אפלייד מטריאלס, ג'ורדן וואלי, ננומואשיין ונובה. המאגד מהאקדמיה כולל את הטכניון, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת חיפה

אודות מערכת הבלוג

מערכת הבלוג
ibgu.ac.il הינו בלוג חדשנות, מדע וטכנולוגיה של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב.