יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית » כללי » מיקרוסופט ונצ'רס ו-JVP משיקות אקסלרטור ראשון בישראל לסטאראפים בתחום הסייבר
מיקרוסופט ונצ'רס ו-JVP משיקות אקסלרטור ראשון בישראל לסטאראפים בתחום הסייבר

מיקרוסופט ונצ'רס ו-JVP משיקות אקסלרטור ראשון בישראל לסטאראפים בתחום הסייבר

מאת: מערכת הבלוג

חברה אחת, מבוגרות התוכנית,  תקבל הצעה להשקעה של מיליון דולר מ-JVP Cyber Labs

על המיזם המשותף ואיך הופכים רעיון לחברת סייבר מובילה

בהרצאה משותפת של מייקרוסופט ו JVP, ביום החדשנות 2014, אוניברסיטת בן גוריון, 18.6, 12:45 – חדר הרצאות Microsoft

 

 מיקרוסופט ונצ'רס (Microsoft Ventures) וקרן הון הסיכוןJVP  (Jerusalem Venture Partners) , המשקיעה הגדולה ביותר בחברות סייבר בשלב ה-Early Stage מקימות אקסלרטור ראשון בישראל המתמקד בטכנולוגיות מתחום  הסייבר. התוכנית תפעל באקסלרטור של מיקרוסופט ונצ'רס בהרצליה.

מחזור הסייבר של האקסלרטור יחל בספטמבר 2014 ויימשך עד ינואר 2015. סטארטאפים שייבחרו להיכלל בתכנית האקסלרטור, שתימשך 4 חודשים, יזכו לליווי וייעוץ מבכירים בתעשייה ,ייהנו מתשתית פיזית וטכנולוגית ללא תשלום,  ואמצעים נוספים שיסייעו  ליזמים להזניק את החברה קדימה תוך התמקדות בפיתוח  טכנולוגיות ושירותי סייבר פורצי דרך.

התכנית המשותפת נועדה לאפשר ליזמים מתחום הסייבר לפתח מוצרים ושירותים המציעים פתרונות לאתגרי הסייבר עימם מתמודדים כיום חברות וארגונים גדולים ברחבי העולם.    במהלך תכנית האקסלרטור יבצעו החברות זינוק משמעותי בהגדרת החזון והמוצרים שלהם, תוך אינטראקציה צמודה עם השוק ע"מ לחזק את התוכנית העסקית שלהם.

המחזור יכלול בין 6 ל-8 סטארט אפים, כאשר JVP Cyber Labs תיקח חלק בתהליך בחירת הסטארט-אפים ובהדרכתם.  במסגרת המיזם המשותף, התחייבה JVP Cyber Labs להציע, בתום התוכנית, השקעה של מיליון דולר לאחד מהסטארט אפים המשתתפים, והצטרפות לחממת הסייבר של JVP  בבאר שבע, הפועלת בשיתוף עם אוניברסיטת בן גוריון.

האקסלרטור של מיקרוסופט ונצ'רס נפתח ב-2012. 85% מהחברות הבוגרות של האקסלרטור  גייסו 1.2 מיליון דולר בממוצע, במהלך התכנית או זמן קצר לאחר סיומה. שתי חברות בוגרות התכנית כבר עשו אקזיט בחודשים האחרונים:  Kitlocate ו-Appixia.

חנן לביא, מנהל האקסלרטור של מיקרוסופט ונצ'רס: "תכנית האקסלרטור שלנו ממנפת את הנוכחות העולמית של מיקרוסופט במטרה להעניק לסטארטאפים גישה ישירה וייחודית ללקוחות ולשותפים עסקיים. אנחנו משתמשים בכוח הזה כדי לקדם  סטארט אפים להצלחה. אנחנו שמחים לשתף פעולה עם  JVP על מנת להציע הזדמנויות ייחודיות ליזמים באקסלרטור שלנו".

"אנחנו שמחים לשתף פעולה עם מיקרוסופט ונצ'רס ביוזמה ייחודית זו", אמר יואב צרויה, שותף ב- JVP Cyber Labs. "יחד עם שותפי ב- JVP Cyber Labs, נמרוד קוזלובסקי, אנחנו שמים דגש מיוחד על יצירת שיתופי פעולה  עם שותפים אסטרטגיים כדוגמת מיקרוסופט על מנת לסייע לסטרטאפים להצמיח פיתוחים טכנולוגיים  חדשניים בתחום הסייבר, העונים לצרכי שוק אמיתיים ומשמעותיים.  אנחנו מתחייבים   להציע לאחד מהסטארט-אפים המבטיחים, שייסיימו את התוכנית, השקעה של מיליון דולר והצטרפות ל- JVP Cyber Labs  בבאר שבע, במטרה לאפשר למיזם להמשיך לפתח פתרון חדשני ולהגיע לשלב הבטא".

לפרטים והצטרפות לתוכנית: http://www.microsoftventures.com/accelerators/telaviv.

אודות האקסלרטור של מיקרוסופט ונצ'רס בתל אביב

האקסלרטור של מיקרוסופט ונצ'רס בתל אביב הוא חלק מרשת האקסלרטורים הצומחת של מיקרוסופט, הפועלת כיום ב-6 אתרי מפתח בעולם. האקסלרטור של מיקרוסופט ונצ'רס בישראל שוכן בהרצליה. כל מחזור של סטארט-אפים משתתף בתוכנית מובנית ואינטנסיבית הנמשכת ארבעה חודשים המתקיימת בסביבת העבודה המתקדמת מסוגה וכוללת גישה לטכנולוגיות רבות כולל טכנולוגיות מיקרוסופט ומנטורים עסקיים. מיקרוסופט ומנטורים מהתעשייה מספקים לסטארט-אפים ניסיון מהשטח בתחומי מפתח – מודלים עסקיים, קשרים עם לקוחות ושותפים, חוויית משתמש ופיתוח ממשק משתמש, חשיפה למשקיעים רלבנטיים וארכיטקטורה טכנולוגית.

אודות מיקרוסופט ונצ'רס

מיקרוסופט ונצ'רס היא יוזמה גלובאלית שנועדה לסייע ליזמים לבנות חברות גדולות. התוכנית משלבת סטארט-אפים בכל שלב של בשלות ומספקת להם כלים, משאבים ומומחיות הנדרשים להצלחתם. היוזמה היא רחבת יריעה וכוללת: תכנית העשרה קהילתית, אקסלרטורים וקרן השקעות סיד. הגישה של מיקרוסופט ונצ'רס מסייעת לסטארט-אפים להרחיב את עסקיהם, להביא שירותים חדשניים לשוק ולהגיע ללקוחות חדשים. בקרו באתר מיקרוסופט ונצ'רס www.microsoftventures.com כדי ללמוד כיצד מיקרוסופט מסייעת לדור חדש של חברות חכמות להמריא.

Ventures_Vert_bLk

 

אודות JVP Cyber Labs:

 כמשקיעה הגדולה ביותר בתחום הסייבר בישראל, הובילה  JVP  את חברות הפורטפוליו של הקרן להצלחה במטרה לבנות אותן כחברות מובילות קטגוריה ברמה גלובלית, תוך מינוף חדשנות טכנולוגית פורצת דרך. JVP Cyber Labs, הנה זרוע השקעות ה-Early stageשל קרן JVP בתחומי אבטחת המידע וה-Big-data, אשר הוקמה במטרה לגלות, לבנות ולהוביל את הגל הבא של החברות הישראליות הפועלות בתחומי Cyber Security ו-Big Data.  JVPבחרה להקים חממת הסייבר במרכז המצוינות החדש בבאר שבע תוך מינוף מנוע הצמיחה האקדמי והטכנולוגי הדרומי של ישראל.  JVP Cyber Labs מובלת על ידי צוות שותפים מיומן עם ניסיון מעשי, ידע עשיר והצלחות מוכחות בתחום הכולל את גדי תירוש, שותף כללי בקרן JVP; יואב צרויה וד"ר נמרוד קוזלובסקי, שותפים בחממת הסייבר שלJVP. צוות מקצועי זה מביא איתו מומחיות קריטית בתחום המסחרי, הצבאי, האקדמי והממשלתי. JVP Cyber Labs, פועלת במוקד החדשנות של חזית הסייבר של ישראל, תוך שיתוף פעולה עם גופי אקדמיה בינלאומיים, חברות רב-לאומיות וכוח אדם איכותי שהוכשר ביחידות הצבאיות המובילות. JVP Cyber Labs ביססה שיתופי פעולה  עם חברות רב-לאומיות גדולות ועם שותפים אסטרטגיים מתחומי הטכנולוגיה, הפיננסים, אבטחת המידע, תשתיות קריטיות ואקדמיה, המבקשים לקדם, ללוות ולהצמיח את חברות הסטארט-אפ המובילות של ישראל בתחום הסייבר. www.jvpvc.com

2

אודות מערכת הבלוג

מערכת הבלוג
ibgu.ac.il הינו בלוג חדשנות, מדע וטכנולוגיה של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב.